MATEŘSKÁ ŠKOLA U VEVERKY STARÝ SMOLIVEC

A tak zase po roce, už jsou tady Vánoce 2015

Vánoce asi všude začínají vůní pečených perníčků a skořice. S dětmi jsme také pekly perníčky a vánočně jsme si vyzdobily celou školku.

Letos jsme již poosmé uspořádaly vánoční jarmark. Rodiče si zde mohli zakoupit  vánoční svíčky, svícny, různé ozdoby na stromeček, medové perníčky, medová srdíčka, věnečky, andělíčky i zvonečky pletené z papíru, sněhuláky.  Jarmark měl velký úspěch. Výrobky na vánoční jarmark vyrobily maminky i děvčata ze  školky a tímto jim chci také poděkovat. Část vybraných peněz pošleme na sponzorování vakoveverky do plzeňské ZOO a zbytek necháme na zaplacení dopravy na výlet.

I vánoční besídka se nám vyvedla. Děti s chutí předvedly, co se naučily. Nejprve  zatančily na Vánoční  písničku a Kamaráda. Poté přednášely básničky a zpívaly známé koledy. Na závěr si společně s rodiči zatančili a zazpívali písničku Prosinec od Z. Svěráka a J. Uhlíře. Děti také předaly rodičům vlastnoručně vyrobená přáníčka a zvonečky.

Na závěr  předala p. starostka E. Kubová  s p. místostarostou J. Spourem dětem dárečky od OÚ. Děti si domů také  odnášely dárkové balíčky, které jim nadělil Ježíšek pod stromeček.
Velice nás potěšila velká účast rodičů i ostatních diváků .

Sponzory letošních Vánoc ve školce byli:
 p. Spour, p. Konvář, p. Křížová, p. Dražan,  SDH Mladý Smolivec, SDH Starý Smolivec, SDH Radošice, SDH Budislavice, SDH Dožice, Mysl. sdružení Mladý Smolivec,  Agrochov Kasejovice – Smolivec, firma Klaus Timber a.s., firma Ryor.
Ještě jednou děkujeme.
                                       
Přeji krásné a pohodové Vánoce a na nový rok šťastný každý krok.        

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace