MATEŘSKÁ ŠKOLA U VEVERKY STARÝ SMOLIVEC

Vánoce 2008 ve školce

V úterý 16. 12. začaly ve školce ve Starém Smolivci Vánoce. Dopoledne si děti rozbalily dárky od Ježíška a odpoledne jsme měli vánočním jarmark a besídku pro rodiče.

Na jarmarku se prodávaly různé vánoční svícny, andělíčci,svíčky z včelího vosku, zvonky i ošatky z pedigu a také tradiční perníčky a perníkové stromečky. Z vybraných peněz budeme opět sponzorovat vakoveverku v plzeňské ZOO a také si z nich zaplatíme dopravu do divadla.
U rozsvíceného vánočního stromku děti zpívaly koledy a známé vánoční písničky a přednášely básničky.Také jsme vyhodnocovaly soutěž „O nejhezčí vánoční překvapení“. Maminky vyrobily do soutěže různé vánoční ozdoby, některé maminky napekly perníkové chaloupky, vánoční dort s překvapením nebo vánoční cukroví.
Potom děti předaly připravené dárky a přáníčka svým rodičům.
Stejně jako loni přinesla dětem p. starostka E. Kubová plný koš dárečků, které dětem společně s p. Skuhravou rozdala. Sváteční odpoledne bylo zakončeno voňavým pohoštěním, které připravily děti společně s p. učitelkami. Všichni jsme měli radost z toho, že přišlo tolik lidí do školky a že jsme mohli strávit příjemné odpoledne. Sponzory letošních vánoc v naší MŠ byli: SDH Mladý Smolivec, SDH Starý Smolivec, SDH Radošice, SDH Budislavice, Mysl. sdružení Mladý Smolivec, Kovo Kasejovice Mont s.r.o, Agrochov Kasejovice –Smolivec a.s., Strom Západ Lnáře prodejce John Deere, Pekárna a cukrárna Dvorec, p. Spour Budislavice, p. Konvář Dožice, p. Křížová Budislavice – ještě jednou děkujeme.
S. Šlaisová Ředitelka MŠ

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace