MATEŘSKÁ ŠKOLA U VEVERKY STARÝ SMOLIVEC

Vánoční jarmark a besídka 2016

V úterý 20. 12. jsme v naší školce ve Starém Smolivci měli tradiční vánoční jarmark a poté i besídku.

Děkuji  touto cestou všem maminkám, které věnovaly své výrobky do jarmarku. Za utržené peníze zaplatíme dětem dopravu na výlet a také pošleme sponzorský dar na naši veverku do plzeňské ZOO.
Na besídku si děti připravily pohádku O jedličce, zazpívaly koledy, zatančily se sněhuláky, čerty a andílky a na závěr si společně s rodiči zahráli oblíbenou písničku Prosinec. Poté předaly děti svým rodičům přáníčka a dárečky. Paní starostka E. Kubová  předala dětem dárky a také popřála všem krásné Vánoce.
Potěšilo nás, že  se naší besídky zúčastnilo tolik lidí.
Sponzory letošních Vánoc byli: SDH Starý a Mladý Smolivec, Radošice. Budislavice, Dožice, Myslivecké sdružení Mladý Smolivec, Pila Dožice, Klaus Timber Kladrubce, Mecotronic Kasejovice, Agrochov Kasejovice, Rabbit Kasejovice , Pekařství Pondělík Dvorec, Pekařství Jílek Blovice, pan Dražan ze Starého Smolivce, pan Pojer z Radošic, pan Pojer z Dožic, pan Panýrek ze Starého Smolivce, paní Marková z Mladého Smolivce, pan Šmíd z Mladého Smolivce, pan Spour z Budislavic, paní Křížová z Budislavic a pan Krch z Mladého Smolivce. Ještě jednou děkujeme!

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace